Hakkımızda

TARİHÇE

01.01.1978 Tarihinde kurulan firmamız, havalı el aletleri imali ve şiparişe yapılan makinalar üretiminden sonra, 1980 yılında SÖRMAŞ’ a KONKASÖR,KOLERGANG,BİLYALI DEĞİRMEN VE ÇEKİÇLİ KIRICI imali ile kırma ve öğütme makinaları imaline yönelmiştir.

1981 yılında başladığımız, ÇEKİÇLİ DEĞİRMEN (Raymond Impact  Mill benzeri) halen,çap 70 ve 100Cm  ebatlarda seri olarak devam etmektedir.İmal etmiş olduğumuz yüzlerce ÇEKİÇLİ DEĞİRMEN TESİSİ HALEN çalışmaktadır. Çekiçli değirmenler üzerinde yapılan geliştirmeler ile 5 ila 500 mikron arasında pek çok metaryali öğütmek mümkün olmuştur. Bkz TEKNİK DETAYLAR

  • 1986 yılında SARKAÇ TOPLU DEĞİRMEN  imaline başlandı.
  • 1990 yılında TABLALI (LÖSHE) TOPLU değirmenler imaline başlandı.
  • 1989-1995 yılları arasında DENİZLİ CAM AŞ firmasının KUVARS ve KALSİT hammaddeleri taşaronluğu üstlenilmiş ve yıllık 6000 ton hammadde işlenmiştir.
  • 1991 yılında başlanan BİLYALI DEĞİRMEN imalatımız Rusyadan gelen ucuz değirmenler nedeni ile durmuştur.
  • 1993 yılında başladığımız VİBRASYONLU DEĞİRMEN imalatımız halen devam etmektedir.
  • 1995 yılında başladığımız YAPI KİMYASALLARI tesisleri sipariş üzerine devam etmektedir.

 

 

 

ÖNCELİKLİ ÜRETİM  KONULARIMIZ

  -ÇEKİÇLİ DEĞİRMENLER; 70 ve 100 Cm çaplı değirmenler sürekli stoklarımızda mevcuttur.Özel dizaynlar en kısa sürede yapılmaktadır.

  -VİBRASYONLU DEĞİRMENLER; 1,1 KW tan 90 KW güce kadar sipariş üzerine yapılmaktadır.

  -VENTİLLİ TORBA DOLUM MAKİNALARI; Helezon doldurucular,sürekli stoklarımızda mevcuttur.Özel üretim ve paletli doldurucular sipariş üzerine yapılmaktadır.

  -YAPI KİMYASALLARI TESİSLERİ; (MİKSERLER) Sipariş üzerine yapılmaktadır.

 

PİLOT TESİSLER;

  Firmamızda kırma öğütme tesisleri için pilot çalışmalar yapılmaktadır. Mevcut makinalarımız;

      -KONKASÖR (ÇENELİ KIRICI)

      -ÇEKİÇLİ KIRICI

      -VİBRASYONLU DEĞİRMEN

     -ÇEKİÇLİ DEĞİRMEN

 

Etiketler:

ZEYTİNYAĞI ÜRETİM TESİSİ TİTREŞİMLİ DEĞİRMEN SANTRİFÜJ ELEK ELEKLER AKIŞKAN YATAKLI KURUTUCU SULU TOZ KURUTUCULAR SİKLONLAR HAVALI TAŞIMA SİSTEMLERİ PNOMATİK TAŞIMA SİSTEMLERİ ELEVATÖRLER HELEZONLAR TORBA DOLDURMA KURUTUCULAR 5 MİKRON ÖĞÜTME SEPERASYON SİSTEMLERİ SEPARATÖR MİKRON MADENCİLİK VE MAKİNE MİKRON MAKİNE ESKİŞEHİR MAKİNE ESKİŞEHİR MAKİNE ÜRETİMİ ÖĞÜTME TESİSLERİ ÇEKİÇLİ DEĞİRMEN TESİSİ HALEN TABLALI (LÖSHE) TOPLU değirmenler SARKAÇ TOPLU DEĞİRMEN BİLYALI DEĞİRMEN MİKSERLER YAPI KİMYASALLARI TESİSLERİ VENTİLLİ TORBA DOLUM MAKİNALARI ÇENELİ KIRICI KONKASÖR ÇEKİÇLİ KIRICI VİBRASYONLU DEĞİRMEN ÇEKİÇLİ DEĞİRMEN